); ga('send', 'pageview');

Rumunia

Kiraly Pensjonat – Râmetea

Pensjonat Kiraly znajduje się w Râmetea, malowniczej wiosce, gdzie większość mieszkańców stanowią Seklerzy, grupa etniczna deklarująca się jako Węgrzy. Pod wyjątkową w tym rejonie Górą Seklerską jest pensjonat Kiraly Guesthouse, który prowadzi Melinda z bratem Zoltanem. Pomaga im mama Maria.

To wspaniali gospodarze, którzy dbają o komfort każdego gościa. Pokoje w pensjonacie są przytulne, a Melinda przyrządza najlepsze tradycyjne potrawy, nie mówiąc o ciastach, które trudno opisać słowami. Nauczyła mnie robić ciasteczka orzechowe i chleb cynamonowy.

Na podwórzu obok domu znajduje się bania, sauna, jest też plac zabaw dla dzieci.

To miejsce cieszy się ogromną popularnością wśród turystów, ale też firm, bo jest to świetne miejsce do organizacji wyjazdów szkoleniowych i integracyjnych.

https://www.facebook.com/Pensiunea-Kiraly-Vendeghaz-438266903034323/

Dominic Boutique – Cloasterf

Cloasterf to mała wioska, jest tu rzeczka, kilkanaście domów i piękne spacerowe trasy. Z dala od miasta i hałasu. Tu warto przyjechać, żeby oderwać się od pośpiechu, tu warto przyjechać, żeby naprawdę odpocząć.

Znajduje się tu kilka małych domków opalanych piecem na drewno. Na podwórzu bawią się koty, które chcą się zaprzyjaźnić z gośćmi.

Ugości Was Cosmina, niezwykle ciepła osoba, która przyrządza najlepszy placek z porzeczkami.

Pobyt trzeba rezerwować z wyprzedzeniem, bo zainteresowanie jest naprawdę duże.

www.dominicboutique.ro